2021/2022 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönemi Sona Erdi.
2021/2022 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönemi 21 Ocak 2021 Cuma günü öğrencilerimizin karnelerini almasının ardından sona erdi. Kaymakamımız Sayın Özgür KAYA öğrencilerimizin karne sevincine ortak oldu.
Süloğlu İlkokulu, Cumhuriyet Ortaokulu ve Ali Ayağ Çok Programlı Anadolu Lisesinde öğrencilerimiz ile bir araya gelen, her bir öğrencimiz ile yakından ilgilenen ve karnelerini veren Sayın Kaymakamımız, öğrencilerimize iyi bir tatil temennisinde bulundu.
Değerli öğretmenlerimize ve sevgili öğrencilerimize iyi tatiller dileriz.