EDİRNE
SÜLOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
EĞİTİM-ÖĞRETİM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
Kaymakamımız Sayın Özgür KAYA başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bünyamin YILMAZ ve Okul Müdürlerimizin katılımıyla aşağıdaki hususların okul ve kurum bazında detaylı olarak ele alındığı "Eğitim ve Öğretim Değerlendirme Toplantısı" gerçekleştirildi. GÜNDEM KONULARI İlk çeyrek dönemin genel değerlendirmesi Taşımalı öğrenci servisleri denetimi Vizyon 2023 projeleri ve okullarımızda uygunlanan projeler Öğrenci devamsızlıklarının nedenleri ve çözüm önerileri Akademik başarıların arttırılmasına yönelik çalışmalar (deneme sınavları, Destekleme ve Yetiştirme Kursları...) Okul ve kurumlarımızın fiziki durumları ve ihtiyaçları Yaygın eğitim faaliyetlerinin niteliğinin ve niceliğinin artırılmasına yönelik yapılan çalışmalar Öğrencilerin ilgilerine ve taleplerine yönelik spor, sanat vb. kursların açılması, açılmış kursların sürekliliğin sağlanması Değerlendirme Toplantılarının sürekli hale getirilmesi![EĞİTİM-ÖĞRETİM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2021_12/03113528_toplantY.jpg)