EDİRNE SÜLOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EN İYİ NARKO POLİS ANNE PROJESİ

İçişleri Bakanlığımız tarafından hayata geçirilen "En İyi Narkotik Polisi Anne" projesi kapsamında  Bağımlıkla Mücadele doğrultusunda İlçemizde Edirne Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubesinden Sayın Hakan YILMAZ tarafından uyuşturucu kullanımı, bağımlılığı, aile içi iletişim, çocuk/ergen iletişimi, bağımlılık sorununda çözüm yolları ve önerileri gibi konularda, anne ve anne adaylarının bilinçlendirilmesi ve farkındalığının artırılması konularını kapsayan seminer gerçekleştirildi. Kaymakamımız Sayın Özgür KAYA'nın konuşmaları ile başlayan Seminere İlçe Protokolü,Muhtarlarımız,velilerimiz ve Öğretmenlerimiz katıldı. 
EN İYİ NARKO POLİS ANNE PROJESİ

En İyi Narko Polis Anne Projesi kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubesinden Sayın Hakan YILMAZ tarafından İlçemiz Cumhuriyet Ortaokulu Konferans Salonunda Kaymakamımız Sayın Özgür KAYA'nın teşrifleri öğretmen ve velilerimizin katılımı ile seminer düzenlendi.

Hükümet Konağı Süloğlu/EDİRNE - 0(284) 311 34 42

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.