EDİRNE SÜLOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Kaymakamımız, bu yıl üniversite sınavına hazırlanan ilçemiz Ali Ayağ Çpal 12. sınıf öğrencilerini Kaymakamlık Toplantı Salonunda ağırladı.

  Evlatlarımızın sınav süreciyle ilgili istek ve sorunlarını tek tek dinleyen Sn. Kaymakamımız, havaların ısınmasıyla yaşanabilecek bir rehavetin yıllarca verilen emeklerin heba olmasına neden olabileceğini hatırlatıp sınav stresini azaltmaya yönelik ne gibi etkinlikler yapılabileceği hususunda kıymetli evlatlarımızın fikirlerini aldı. İlçemizde yapılan sınav denemelerinde yaptıkları netleri öğrenci bazında takip ettiğini dile getiren Sn. Kaymakamımız, bu takibin sınava kadar devam edeceğini aktardı. Keyifli bir sohbet havasında geçen ziyarette, üniversite sınavı süresince ve sonrasında Kaymakam abileri olarak her zaman kapılarının açık olduğunu belirterek evlatlarımıza olan güvenini ve umudunu yineledi. Devlet olarak geleceğimizin teminatı öğrenci kardeşlerimize elverişli eğitim ortamı hazırlanmasında imkanlar dahilinde her şeyin yapıldığını ve bundan sonra da yapılacağını söyleyerek her bir kardeşimize hayatlarında başarılar diledi.
Sayın Kaymakamımız, bu yıl üniversite sınavına hazırlanan ilçemiz Ali Ayağ Çpal 12. sınıf öğrencilerini Kaymakamlık Toplantı Salonunda ağırladı.

13-04-202213-04-2022

Hükümet Konağı Süloğlu/EDİRNE - 0(284) 311 34 42

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.