EDİRNE SÜLOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bünyamin YILMAZ’ın 2018/2019 Eğitim Öğretim Yılı Birinci Dönem Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bünyamin YILMAZ’ın 2018/2019 Eğitim Öğretim Yılı Birinci Dönem  Mesajı

Başta öğrencilerimiz ,öğretmenlerimiz ve yöneticilerimiz olmak üzere tüm eğitim çalışanlarımız ile velilerimizin başarılı çalışmalarıyla geçirilen 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının birinci dönemini tamamlamış bulunmaktayız. Ülkemizin aydınlık müreffeh yarınları için gösterdiğiniz bu özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinizi tebrik ediyor; sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

     Sevgili öğrenciler;

     2018-2019 Eğitim Öğretim yılı  birinci dönemi  boyunca göstermiş olduğunuz gayret ve çalışmaların karşılığı olan karne heyecanınıza yürekten katılıyor, ben de sizlerle birlikte aynı heyecanı yaşıyorum. Sizlerin başarısı, ülkemiz ve milletimiz için büyük bir gurur ve mutluluk kaynağıdır. Geleceğimiz adına sizlere olan güvenimiz tamdır. Sizleri, öğretmenlerimizin öncülüğünde soran, sorgulayan, okuyan, araştıran, düşünen, eleştirel değerlendirmelerde bulunan, teknolojiyi bilinçli şekilde kullanan, planlı ve düzenli çalışan, üreten, sorumluluğunun bilincinde, insan haklarına saygılı, meselelere çağdaş yaklaşımlarla çözüm bulabilen, yerel veya evrensel temel insani ve ahlaki değerlere tam anlamıyla sahip, yenilikçi bireyler olarak yetişiyor görmek bizleri her zaman sevindiriyor, gururlandırıyor.Bugün, emeğinizin karşılığı olan karnelerinizi alacaksınız. Bazı öğrencilerimizin karnelerinde üzücü notlar olabilir. Sizlerin 2.dönem daha , düzenli ve planlı bir çalışmayla bunları telafi edeceğinize inanıyorum. ,Sizlerin istediğiniz zaman büyük işler başarabileceğinizi biliyorum. Bir dönem içindeki çalışmalarını güzel bir karne ile taçlandıran öğrencilerimizi de yürekten kutluyor, başarılarının hayatları boyunca devamını diliyorum.

      Değerli öğretmen arkadaşlarım;

     2018/2019 Eğitim Öğretim Yılı  birinci dönem boyunca ülkemizin aydınlık geleceğinin teminatı olan çocuklarımızın eğitiminde  yapmış olduğunuz özverili çalışmalar ve göstermiş olduğunuz üstün gayretlerden  dolayı her birinizi  ayrı ayrı tebrik ediyorum. Birinci dönem yorgunluğunu dinlenerek, çok kitap okuyarak, seyahat ederek, yeni yerler ve insanlar tanıyarak, eğlenerek, sanat ve sporla meşgul olarak, ilgi alanlarınıza göre araştırmalar yaparak,  bugünden daha sosyal, daha kültürlü ve daha birikimli olmanızı arzu ediyorum. Hepinize sağlıklı, mutlu ve huzurlu tatiller diliyorum.

    Çok değerli  velilerimiz; 

    Sizlerden beklentilerimiz öğrencilerinizin karnelerin de , karşılaştığınız  durum ne olursa olsun çocuklarınıza duyduğunuz güveni ve desteği esirgemeyip devam ettirmektir. Çocuklarımızın karnelerindeki istenmeyen notların telafisi her zaman mümkündür. Onlara doğru rehberlik yapıp yanlarında olduğumuzu hissettirdiğimiz zaman, çocuklarımız da çalışmaları ve yetenekleri doğrultusunda hayallerini gerçekleştirip toplumdaki yerlerini alacaklardır. Sizlerin, ülkemizin aydınlık geleceği olan evlatlarımızın eğitiminde hep yanımızda olacağınız inancıyla bu tatil döneminde çocuklarınızla birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dilerim.

                                                                                                                                                                                                Bünyamin YILMAZ

                                                                                                                                                                                     Süloğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Konağı Süloğlu/EDİRNE - 0(284) 311 34 42

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.