EDİRNE
SÜLOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KAYMAKAMIMIZ SAYIN ÖZGÜR KAYA'DAN OKULLARIMIZA ZİYARET
Kaymakamımız Sayın Özgür KAYA beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bünyamin YILMAZ ve Şube Müdürümüz Sayın Mustafa ONLAR ile Cumhuriyet Ortaokulumuz ve Ali Ayağ Çok Programlı Anadolu Lisemizi ziyaret ederek "Destekleme ve Yetiştirme Kursları" hakkında bilgi aldı.Eğitimin kendileri için en önemli konu olduğunu belirterek öğretmenlerimize başarı diledi.![KAYMAKAMIMIZ SAYIN ÖZGÜR KAYA'DAN OKULLARIMIZA ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2022_12/07201626_dyk.jpg)