EDİRNE SÜLOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Kaymakamımız, bu yıl liselere giriş sınavına hazırlanan İlçemiz Süloğlu Cumhuriyet Ortaokulu 8. Sınıf öğrencileriyle bir araya geldi.

Sayın Kaymakamımız, bu yıl liselere giriş sınavına hazırlanan İlçemiz Süloğlu Cumhuriyet Ortaokulu 8. Sınıf öğrencileriyle bir araya gelerek sınava kalan süreçte sınav stresini azaltmaya yönelik neler yapılabileceği konusunda kıymetli evlatlarımızın isteklerini dinledi. Sn. Kaymakamımız, ilçemizde yapılan sınav denemelerinde yaptıkları netleri birebir inceleyerek takip ettiğini ve bu takibi dönem sonuna kadar devam ettireceğini söyleyerek öğrencilerimizle ayrı ayrı ilgilendi. Sınav öncesi son süreçte çalışma disiplininden vazgeçmemeleri gerektiğini hatırlatan Kaymakamımız, Kaymakam abileri olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti. Evlatlarımıza olan güvenini yineleyerek gelecekte aralarından çok güzel mevkilerde olanları göreceğine yönelik umudunu ve beklentisini dile getiren Sn. Kaymakamımız, "inanıyorum ki günün birinde sizin aranızdan birileriyle ya meslektaş ya da mesai arkadaşı olacağız." diyerek tüm evlatlarımıza hayatlarında başarılar diledi.
Sayın Kaymakamımız, bu yıl liselere giriş sınavına hazırlanan İlçemiz Süloğlu Cumhuriyet Ortaokulu 8. Sınıf öğrencileriyle bir araya geldi.

13-04-202213-04-202213-04-2022

Hükümet Konağı Süloğlu/EDİRNE - 0(284) 311 34 42

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.